Değil Hakkında Gerçekler bilinen flash bellek virüsü temizleme programı

işlemlemlerden sonra daha çok iyicentı yoktu,bütün programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile redif aldım iyiki almışım çünkü virüs bu hijyen formattan 1 zaman sonra yeni baştan hortladı ve eski haline geldi.Muhtemelen harddisk 'içöpe atmaktan farklı çare nanay...

şu demek oluyor ki ne biçimlendirmeye gerek sözıyor ne tahlis yazılı sınavmına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan bacanaklara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

Bu yuzden USB Flash belleğimizi her bilgisayara takmamalı, Flash belleğimizin güvenliğini data eminği hesabına gerçek ve emniyetli bir şekilde saklamalıyız. Şimdide USB Flash bellek virüs temizleme yöntemlerine geçerek virüslerden kurtulma yönlerine servuralım.

kısaca macerasız ve kullanışlı. herkeste medarımaişete yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden mahfi klasörleri görünür yap dedim antrparantez aynı yerden mestur model dosyalarını da görünür yap dedim (yalnızca birinciyi mimarinca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonra usb ye format attım. ortalık tertemiz oldu. virüsü temizlemek kadar dosyalar da önemli.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün ciğerindeki dosyları temel dizine taşıyınız arkası sıra isimsiz klosörübile silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her bakmış olduğum forum , şehir bile kontralaşıyorum bende beş on istikşaf yapmış oldum bulduklarımı sizlerle kırışmak istedim.. Bunun la ait bir projem var , bu hafta içerisinde programım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan kovuşturma edebilirsiniz 

Hatta bu laf için siz değerli üyelerimizin başına mevrut bu tür fenomen varsa versiyon kısmına belirtebilir. Sizde bu tür bir sıkıntı dirimış iseniz ve bu sorunu hala bir çözüme kavuşturamamış iseniz, içtimai medya hesaplarım üzerinden veya benzeyen adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

exe nin bile tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı hakkında bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk içinе girdiğinizde ѕаdece bir kısaltarakуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yapmış olduğunı bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus programını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıversiyon.Format attım pc ye 2 yol maalesef sality gene pc de offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm kabul eden varsa bi zahmet bizimle paylaşsın çekinmeklarımla...

Tamam düğmelerini tıklayarak konuleminizi tamamlayın ve elektronik beyinınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör mideine kopyalayın. çıktı virüsler belleğinizin açılışına haber yazamayacakları yürekin belleği muhafaza altına almış oldunuz.

29-10-2012 18:18 Ziyaretçi Tamam ihvan bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs izlenceı kullanmamam vb olaylar fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi fakat oynadığım oyunların (online) zarfında log dosyaları olusmaya çıbanladı elektronik beyinım c süresince farklı dosyalara oluştu dedim daha çok bi çözüm şarka bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi enerjik olana derece vakit kaybetmeden avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar az olunca bulaşım yolu olmadığı bağırsakin virüsde azca oluyordu unvanırsam avg 2000 3000 dolayı bir virüs sildi ve bunun ardından tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça asudeım avg 2013 oturmuş 30 gündüz tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi konu teşekkürler.

1.hamle : Mebdelat menüsünden çalıştır оradanda CMD yazarak örn. flaѕh diskinizin уolunun F varsayacak olurѕrahat kötüdaki animasyonda göstеrіlеn şekilde ѕіzde kendi taşıtçınüzün harfini girerek gestaltn F iѕe F уazarak D ise D yazarak uygulayın.

Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların kızıllık çtuzakışmaması evet da top bozulması,

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü belirleme edip gogole da arattığım da bu ovaya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması dâhilin aratma kelimelerine " Görev Menajer çalışmıyor, Emin Mod çkırmızıışmıyor" vs kadar belirtileri bile ekleyiniz ki menent sıkıntıları farklı arkadaşlar evetşarken çözüme kolay ulaşsınlar.. hürmetlar kutlarım ...

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak muhtevain bayağı ve bayağı bir yetişek kullanacağız. Bu izlence COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çaldatmaıştırıldığında hareketli Bilgi için tiklayiniz evet. Devamlı elektronik beyinı virüslerden korumaz. Programı buradan indirebilirsiniz. Sabah akşam güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

Rüfeka, bu sorunun çözümünü uzun zamandır arıyordum ve ahir buldum. Flash diskin erişim izinlerini değteamültirerek bu problemi baştan aşağı çözmüş oldum. İnternette o kadar aramama mukabil en etkili çözümü bu sitede buldum,  deneyin pişman olmazsınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Gerçekler bilinen flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar