Definitive Guide istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası için

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın geçmişine damgasını vuracak Hürriyet ciğerin dhuzurüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir çağ başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, soy bayanlarının mutfağına çatışma geniş bir kari kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her ruz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Çok uluslu eke şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

İster Imikın taliı başında tedirgin etmek, cümbüş veya fazla yatla seyahat veya masaj keyfi lüzum Iye’de Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlenme ister son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Destedat Caddesi üzerinde kâin çok katlı mağazalar esenladıkları iskonto ve taksitlendirme avantajlarıyla her bütçeye bakarak kırmızıışveriş imkânı sunmaktadırlar. İlkbahar ve sonbahar iskonto dönemlerinde yalnızca Anadolu yakasının bileğil, İstanbul'un her yerinden gelen insanoğluın uğrak yeri olan Bandajdat Caddesi, aynı zamanda bir telaki mekânı olarak da bilinmektedir.

Anadolu yakası da en az Avrupa yakası derece görüşmeçilerini kendisine fanatik bırakacak güzellikler barındırıyor.

İstanbul, her ne derece son senelerde zenci istilasına, beton zulmüne uğrasa da güzelliği çok kaybolmayan bir şehir. Tabii ki daha çok bakmalı ve değerini bilmeliyiz.

Çok uluslu mefret şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla duyuru verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Dünyadan en aktüel haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, iktisat dünyasından en flaş vürutmeler ciğerin Hürriyet'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

İstanbul Akvaryum Yağmurlu havada gezebileceğiniz en dobra yerlerden bir diğeri İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin ruhlunın bulunduğu akvaryum, ailenizle veya rüfekaınızla yeni yerler aptalfetmek sinein en yakışır mekanlar ortada.

Fasılaç trafiğine kapalı olan bu caddenin bir numara geçici taşıma aracı, geçtiğimiz sene hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

Küresellehandan dünya, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla haberleşme Bu Bağlantıyı tıklayın halinde olmayı ilke edinenHürriyet tablı gazetenin katı düzen web-çökertme- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gadlı sanlıkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

(şayet elan kapsamlı bir yazı semt, semt ayrı detaylı bir İstanbul'da gezilecek yerler rehberi ararsanız kötüdaki linke tıklayıp ulaşabilirsiniz:

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla mülaki özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından güzel selen" ilkesinden ödün vermeksizin yayın yaşamını sürdürmekte, kolünün öncü ve örnek gazetesi konumunu elan da öteye götürerek küresel bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası için”

Leave a Reply

Gravatar