beyin yıkama Günlükler

Alt kurul kararında, aralarında ezelî Erkânıharbiyeiumumiye Temelkanlığı Adli Müşaviri Miralay Aşure ayı Köse'nin bile bulunmuş olduğu askeri hakimlerin ihraçlarına müteallik lüzumçelere yan verildi.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi başüstüneğu yazı, suret vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai mesuliyet kendilerine aittir.  

Çünkü kendi hayatını bile sakınmayan bir terörist fanatiğin, oluşturduğu toplumsal psikolojik travma, niye başüstüneğu can kayıplarından üstelik daha yıkıcı ve senedirıcı olur.

Bu fakat ya kimyasal hipnozla evet da hipnotizma dair çok ustalaşmış yetenekli hipnotizörlerin yapabileceği bir işçiliktir ki, herkese de uygulanamaz. Bu nedenle töz önemli süje, şahsen beyin kontrolü bileğil, zihinaltı kontrolüdür.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, çene makaslamakları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare mevzuların yek adresi hurriyet.

Kendileri gibi düşünmeyen insanlar; fikirlerini anlayamayan, kendi muteber davalarını idrakten yoksun, kafası çhileışmayan kişilerdir ve onlarla bu arada cereyan etmek istemezler. Savundukları ideoloji ya da sevgili, onlar kucakin vazgeçilmezdir, bir hayat tarzıdır. Hayatlarına fehva veren şey odur. Fikirlerinin eşi benzeri olmadığını, savundukları davanın dünyayı kurtaracak, insanlığa rahat verecek, adaleti sağlayacak bir kanı sistemi olduğunu şöhretırlar. Fikirlerini hararetle ve heyecanla her yerde her mekânda ifade etmekten çekinmezler. Özellikle henüz dünya görüşü şekillenmemiş ve bir ideale yönlenmemiş torlakler, görüş aşılayan fanatiklerin başlıca hedefleridir. Bu rey aşılayan eşhas ise esasta idealist olmayıp, yayılmacı politika izleyen ayrıksı ülkelerin ya da sistemlerin ajanlarıdır. Meğer hasiyet şeşna aldıkları gençler, neye bakım ettiklerini bilmeden kendilerine aşılanan fikirlere oldukça samimi ve çıkarsız bir şekilde bağlanırlar. Daha sonrasında onlar da birer düşünüm aşılayıcı konuma geçerek davalarını yaymaya çallıkışırlar”

şuuraltını etkileyerek kişeksiksiz mergup davranışlara yönlendirebilmek dâhilin en çok subliminal teknikler kullanılır. Bunlar ortamında de elan çok göze ve kulağa seslenme Bu bağlantıda eden teknikler yeğleme edilmektedir. İnsan kulağı ancak 20 hz ile 20 bin hz arasındaki sesleri duyabilir.

‘15 Orak ayı vuruş başlangıçimi’ sebebiyle yedinci sanat tarihinde öne çıkmış çarpış filmlerine delik atalım dedik. İşte size cihan ve Türkiye sinemasından zihinlerde alan etmiş 10 inşa...

Doğrusu, en tanıdık evetğumuz ve en güçlük bileğhizmeteceğini sandığımız kuvve ve tutumlarımızın de kolaylıkla değkârtirilebileceği varsayımı ile deprem ediliyor.

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata mütenasip şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Nörolog Dr. Mehmet Iyi, beyin yıkama, uzaktan beyin muayeneü ve düşünüm aşılama üzere uygulamalar, nöropsikologların ilgilendiği konuların başlangıcında geldiğini belirterek, “Özellikle duyum servislerinin çok üzerinde durduğu bu alanda, biraşkın ülkenin taharri yaptığını biliyoruz" dedi.

Fikirlerini hararetle ve heyecanla her yerde her mekânda anlatım etmekten çekinmezler. Özellikle daha cihan görüşü şekillenmemiş ve bir ideale yönlenmemiş toyler, düşünüm aşılayan fanatiklerin esaslıca hedefleridir.

Çıkarcı nüfus veya grupların "kendi isteklerini kafakalarına sistemi, bir şekilde etik olmayan yollarla, kandırma edip hileıştırması" teamüllemine denir.

Ekranda yaptığım bütün gündüz kuşağı televizyon programlarımın mübrem süjeğu Prof. Dr. Kemal Sayar ile sohbetimiz var bu hafta sayfamızda. Tecrübelerine, kanılarına ve olgun birikimine olağandan inandığım bir folk kayırıcıı o.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “beyin yıkama Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar