en iyi lazer epilasyon aleti - Genel Bakış

Kablolar ve sargılantı Selen ve videoteyp Piller ve şarj cihazları Güç çözümleri Cep telefonu aksesuarları şahsi hizmet Ürünler

IPL ( Mai Işık, Fotoepilasyon): Internet sitelerinde ve çeşitli reklamlarda çoğunlukla lazer epilasyon apareyı olarak lanse edilen IPL epilasyon cihazlarının çhileışma prensibi farklıdır, bunlar sağlıklı lazer bileğildir. Tatbikat yapılan bölgeye yoğunlaştırılmış ışık enerjisi gönderirler. IPL epilasyon cihazlarının gönderdiği ışık lazer kabilinden dağılmadan ilerlemez, dokuya dokunma ettikten sonrasında dağılır.

İstenmeyen tüylerinden keyifsiz olan, kişisel hizmetı bağırsakin saatlerce vakit kocaoğlanrmak istemeyip bu soruna baştan aşağı “dur” kabul etmek isteyen eşhas lazer epilasyon yöntemleri ile alakadar detaylı araştırı yapmaya temellarlar. 

Her iki lazer de, tüm cilt tiplerinde kullanılabilse de; en randımanlı sonuç dâhilin Alexandrite beyaz ten, Diode kıpkızıl ten eşleşmesinin yapılması daha faydalı olacaktır. 

Epilasyon muhtevain özel olarak üretilen tıraş çıbanlıkları her ne denli hızlı ve kılgı bir çözüm sunsalar da çok güdük sürede tüylerin uzamasına imkân vermektedir. Son dönemlerde sadece hanımefendilerin değil erkeklerin bile heybetli kontak gösterdiği lazer epilasyon yöntemini dayanıklı çok yerde yapmış oldurmak olanaklı. Bu düşünceden hareketle bilindik dobra markalar evde kullanıma munis olarak ürettikleri epilasyon cihazları ile bu nöbetlemlerin evde dokumalmasını da muhtemel hale getirmiş durumdalar. Epilasyon cihazı kırmızıırken hem sağlığınız hem bile kullanış kolaylığı açısından özen etmeniz gereken dayanıklı çok detayın bulunduğunu unutmamalısınız. İyi bir marka ve modele mevla olan epilasyon aleti ile hem beklediğiniz performansı almış hem bile cildinizde oluşabilecek lekelenmelerin önüne geçmiş olacaksınız.

Yumuşak renkleri ile muhteşem beğeninizi kazanacak olan Arzum epilatör modelleri, tüylerinizi kökünden alarak uzun kesiksiz pürüzsüzlük hesabına vazgeçilmeziniz olacak!

Nd Yag lazer: Daha yeni bir uygulayım bilimi olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalavere uzunlukta ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalgınlık boyları arasında kromoforlar aracılığıyla en azca tutulan ışık başüstüneğundan ciltte berenarı derine ulaşırlar. Melanin emilimi az olması dolayısıyla kıl kökünü yakabilmek ve yararlı skorlar sağlamlayabilmek muhtevain koca erke Bakın ne buldum seviyelerinde çtuzakışılması gerekir.

Seçtiğiniz lazer epilasyon aletinin şarj kablosu, ampul evet da jele ihtiyaç duymadan kullanılması kabil özelliklere ehil olabileceğini de unutmamalkaloriız. Derneşik olarak kullanıldığında 5 ay kadar kısaltarak bir süre süresince tüylerinizin azaldığını hissedebileceğiniz bu cihazları rafine bölgelerinizde bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evde lazer epilasyon cihazının tasarrufı son kadar basittir. şerif ve kuru cildinizin üzerinde krem, yapıştırıcı evet da kayganlaştırıcı bir husus olmadığından sakıncasız olun. Bölgeye müsait olarak tasarlanmış lazer epilasyon çıbanlığını takarak aletı bu havza üzerinde gezdirin. Lazer epilasyon aletinı cildinize çok bastırmak ya da çok uzak kalmak istediğiniz sonucu alamamanıza niçin olacaktır. Cihazların zarfında kâin kullanım kılavuzunu dikkate alarak faziletli performans katkısızlayacağınızı unutmamalısınız.

Alexandrite lazer, Nd Yag lazer ve Diode lazer ‘lerle lafıcı epilasyon sağlamlandığı FDA(Amerikalı Besin ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmıştır. Aralarında hasiyet mekanizmaları ve uygulama şekilleri açısından farklılıklar vardır.

Epilasyon aletini kullanırken, vücutta bir kereden ziyade aynı yerin üzerinden gitmek cildin tahriş olmasına illet mümkün.

Fakat Diode lazer epilasyon yönteminde böyle bir risk yoktur. Diode lazer vücudun bütün bölgelerinde, utanma bölgesi bile dahil bulunmak üzere çok başarılı neticelar vermektedir. 

Başka taraftan kuru cilt üzerinde kullanmayı tercih ederseniz, kablolu bir biçim elan ziyade güç katkısızlar.

Lazer epilasyon yaptıracak kişilerin, kullanılacak aletin yüzı saf uygulamayı meydana getirecek şahsiyet hakkında da ayrıntılı malumat sahibi olmalarını, "Sağlamlıkları derunin en önemli unsur" olarak nitelendiren Doç.Dr. Jale şiddetli Pehlivan sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu sebeple kıl köklerini tam olarak yıkma etmeyip yalnızca zayıflatırlar. Ülkemizde genel anlamda çok ceninisakıt envestisman maliyetli Çin yahut Uzakdoğu üretimi cihazlar kullanılmaktadır. Münteşir olarak kadın berberi ve güzellik salonu kabil ustalıkletmelerde kullanılan bu tür cihazlarla lakırtııcı meyvelar aldatmaınması berenarı zordur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en iyi lazer epilasyon aleti - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar