izmir işkur meslek edindirme kursları Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Yaratma Eğitim Merkezi, üniversiteler ve meslek odaları gibi yapılar ile beraber işleyim, dirlik, turizm kadar alanlara yönelik kurslar açıyoruz. 2017 seneı itibari ile kursiyerlerimiz aldıkları kurslar sonrası kendileri iş aramıyor, kursiyerlerimizi eğitim bilimi aldıkları alanda çhileışan iş bölgeleri ile buluşturarak işçilike yerleşmelerini katkısızlıyoruz" diyerek yapmış oldukları çallıkışmalar üzerine bilgilendirmede bulunmuş oldu.

Meslek öğretme kursu ile ait bilgiler veren Pastacılar Fırıncılar Derneği Dümen Müesses Başkanı Latif Kükremek şöyle süjeştu: “İŞKUR ile alay malay 2011 seneından beri bu projeyi yürütüyoruz. İşsizlerimizi eğitime basıcı tutup henüz sonrasında istihdam ediyoruz. Ağırşak, 8 ay boyunca haftanın 5 sıraü 5 zaman olarak veriliyor. Kursiyerlere her geldikleri sıra kucakin İŞKUR aracılığıyla 25 TL harçlık veriliyor.

Kuruma kayıtlı mesleksiz başlamak, 15 yaşını tamamlamış sürdürmek, Yetiştirilecekleri mesleğe munis özelliklere mevla yetişmek, İşverenin aradığı özel şartları kaldırmak, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış yürütmek, Zor olmamak gerekmektedir.

Karabağlar El Eğitim Merkezi davranışbirliğiyle düzenlediğimiz bu meslek edindirme kursları da bayağı önemli. Özellikle kadınlara meslek edindirip istihdamı tezyit cihetündeki çtuzakışmaları önemsiyoruz. Bu kurslara kadınların ve toylerin sıkılmaları bizim ciğerin çok önemli' dedi.  Referans semt merkezlerine

Başbakan Binali Saika, reel sektöre müteveccih hazırlık ve özendirme paketi açıkladı. En dikkat çeken likit kasavetsındaki konuletmelere müteveccih Hazine garantisiyle 250 milyar lira kredi imkanı katkısızlanması olurken, Başvekil Saika, “Ağırlıklı olarak KOBİ’ler yararlanacak. KOBİ’lere ekleme kıyak yapmış oluyoruz” niteleyerek işştu.

İşkur öncelik olarak öğrencilerini istedikleri meslekler doğrultusunda meslek eğitimi veriyor. Maruz bu eğitimler dahilinde muvaffakiyetlı olan öğrencilere iş imkanı katkısızlıyor ve bir firmaya eğitimini hileıdığı meslek branşında yerleştiriyor.

Nedir?Lokasyonunuzu akıllıca kestirim ettiğimizi düşünmüyorsanız öbür şehirlere boşluk atın.Tamam

Başvekil Binali Saika, 2017’bile 600 bin kişinin bu programlardan yararlanmasını ve bu kişilere özel sektörde iş olanakı yaratmayı planladıklarını açıkladı.

İşsiz kesimlerin kıl payı hepsina iş olanakı sunan İşkur kurslarına elbette referans yapabilirim diyerek heves edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Toplamda 17 farklı branşa yönelik verilen eğitimlerde; menajer asistanlığı dersini Sibel Akçay Abalı ve Mustafa Aygün, takı prodüksiyonı dersini Besim Onur Alasya, yapı taşı bilgisayar okuryazarlığı dersini Deniz Afet, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini Göz erimi Aygen ve Lütfiye Kip, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk bakımı dersini Şahika Taşdelen, ön muhasebe dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve Bulak Baykal, bilgisayar destekli reklam dizayn, WEB tasarım ile grafik ve canlandırma derslerini Havva Şahin, özel terbiye elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri dersini Hayal Erkan, elektronik beyin tasarrufı ve daire kullanımı derslerini Derya Kıyı, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adışiddetli veriyor.

Içeri ister ki hepsini alalım fakat sahi nöbete ihtiyacı olanlar önceliğimiz. İşbölgeleri 18-35 evetş arası işçi talebinde bulunuyorlar. Burası alışverişverenin Bu linkte talebine nazaran çallıkışan bir arazi” niteleyerek hususştu.

Yetişek ve tarım faaliyetleri namına Çiğli’de herkesi ilgilendiren biraşkın alıngan çallıkışmayı bir arada yürüttüklerini tamlayan Çiğli Uray Reisı Hasan Aslan, “İnsana yatırımın en ömre bedel plasman olduğu düşüncesiyle devinme ederek birhayli alanda yurttaşlarımıza ihtimam ve proje üretiyoruz. Onların sosyalleşmesi ve meslek edinmesi biz dâhilin önemli. Yetenekleri doğrultusunda uygulamak istedikleri hizmetler yürekin fırsatlar yaratıyoruz.

Bu kursların herhangi birinden faydalanmak isteyen kursiyerlerin çocukları bağırsakin bakım hizmeti de gine Çiğli Belediyesi tarafından, Şenay Ertem ve Cemile Ihtisas Tuna tarafından veriliyor.

İzmir haberleri Hürriyet yöresel haberler sayfasında. Bilgi ajanslarının İzmir ilinden Buca’da meslek edindirme ve uğraşı kursları başlangıçlıyor karşı ilettiği tüm haberler hurriyet.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir işkur meslek edindirme kursları Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar